Euro Hol - pomoc drogowa, holowanie i transport aut w Krakowie i okolicach

Ogłoszenie nr: 71768, przeglądano: 45 razy.


Dodano: 2017-09-18

Kategoria: pozostałe

Euro Hol - pomoc drogowa, holowanie i transport aut w Krakowie i okolicach

Mawia się, że wypadki mogą przydarzyć się każdemu. Jeżeli Ty także miałeś wypadek na drodze i niezbędna jest pomoc, obowiązkowo wezwij firmą Euro Hol – ona pomoże Ci nawet w najtrudniejszej sytuacji.

Firma wykonuje usługi w branży motoryzacyjnej już kilka lat i ma szeroki krąg wiernych klientów, którzy polecają jej usługi. Słynie w szczególności ze swojej fachowości oraz doświadczenia członków zespołu pracowniczego, którzy działają błyskawicznie i skutecznie.

Firma ma również specjalistyczny sprzęt do holowania, który sprawia, że można holować pojazdy osobowe, samochody ciężarowe, maszyny budowlane oraz rolnicze i inne. Poza tym proponuje transport pojazdów na lawecie.

Firma świadczy swoje usługi zarówno w kraju jak i zagranicą. Jeśli chciałbyś dowiedzieć się więcej, na temat działalności firmy - to koniecznie zajrzyj na stronę internetową, na której znajdziesz kompletną ofertę usług oraz dane kontaktowe.

Serdecznie zapraszamy.

01 Euro Hol Tadeusz Tomasz Poeckh, KrakówSłowa kluczowe:

auto, biznes, firma, holowanie, inne, motoryzacja, pomoc drogowa, samochód, transport, usługiKontakt w sprawie ogłszenia:

Tomasz Poeckh
501 32 30 31

Wyszukiwanie

Strona główna | Darmowe ogłoszenia | Ogłoszenia regionalne | Katalog stron | Baza firm | Kontakt

Copyright - 2008 darmowe ogłoszenia e-promocja - Realizacja: smart-point.pl

Partner: Praca & Stellenangebote: Next-Jobs